rejestracja@medykus.eu
Warszawa-Mokotów
ul. Ukryty Raj 1 lok.U6
730 311 312
Warszawa-Wesoła
Pl. Wojska Polskiego 114
501 239 455

Implanty

Implanty zębowe zakłada się w celu uzupełnienia ubytków w naturalnym uzębieniu pacjenta.

Idealny implant nie wyróżnia się niczym spośród pozostałych zębów – powinien być doskonale dopasowany do koloru uzębienia, ale przede wszystkim wytrzymały i funkcjonalny, by zastąpić brakujący ząb. Aby implant spełniał wszystkie te funkcje, powinien być zakładany przez profesjonalistę z kwalifikacjami.

Czym jest implant zębowy?

Implant to sztuczny korzeń, czyli wszczep umieszczony w kości. Wykonany jest z tytanu, materiału w pełni tolerowanego przez nasz organizm. Implant zrasta się z kością i tkwi w niej nieruchomo, dzięki czemu jest stabilny i wytrzymały. Na wszczepie montowana jest porcelanowa korona, czyli sztuczny ząb. Odbudowa taka zapewnia wysoki komfort użytkowania i jest całkowicie bezpieczna dla pacjenta.

Zabieg założenia implantu to zabieg chirurgiczny i odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Po wszczepieniu implantu lekarz upewnia się, czy umieszczony został stabilnie, po czym zszywa ranę. Implant nie jest widoczny w jamie ustnej.

Po zabiegu następuje okres zrastania się implantu z kością, która trwa do kilku miesięcy. W trakcie zrastania się, na sztucznym korzeniu powstaje nowa tkanka kostna i to ona stanowi właściwe umocowanie implantu.

Po tym czasie na implancie  za pomocą najczęściej indywidualnie projektowanych łączników zostaje osadzona korona porcelanowa.

Implanty zębów Warszawa – zapraszamy do naszego gabinetu.


    -   Cennik-IMPLANTY

podniesienie dna zatoki szczękowej3500 pln
regeneracja kości od 1000 pln
wszczepienie implantu2700/3500 pln
odbudowa na implancie metal- porcelana2700 pln
odbudowa na implancie pełnoceramiczna3500 pln

Umów się na wizytę

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów
Warszawa-Mokotów ul. Ukryty Raj 1 lok.6
Warszawa-Wesoła Pl. Wojska Polskiego 114