Strona główna » Nasze usługi

Zakres usług stomatologicznych

Przychodnia stomatologiczna Medykus w Warszawie oferuje pełen zakres usług dentystycznych. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem i profilaktyką próchnicy u osób dorosłych i dzieci.

Wykonujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem, zwiększając szanse naszych pacjentów na zachowanie zęba przed ekstrakcją na wiele lat. Nowoczesna endodoncja oferuje lepsze rezultaty lecznicze przy mniejszej liczbie wizyt i całkowicie bezbolesny proces leczenia. Stomatologia mikroskopowa jest również wsparciem w zabiegach z zakresu periodontologii, implantologii czy chirurgii stomatologicznej.

Ortodoncja, implanty, protetyka, wybielanie zębów i stomatologia estetyczna pomagają naszym pacjentom uzyskać nie tylko zdrowy, lecz również atrakcyjny uśmiech.

Zapraszamy na bezpłatne przeglądy jamy ustnej. Pomożemy Państwu cieszyć się pięknym uśmiechem jak najdłużej.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza dorosłych i dzieci – leczenie i profilaktyka próchnicy. Skuteczny dentysta potrafi zapewnić kompleksową opiekę swoim Pacjentom. I właśnie tacy są nasi lekarze. Zapraszamy na przeglądy stomatologiczne oraz wizyty adaptacyjne dla najmłodszych.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Naszym priorytetem są zdrowe zęby naszych klientów i ich piękne uśmiechy. W ramach zabiegów estetycznych wykonujemy licówki oraz wybielanie. Zadbany uśmiech to młodszy wygląd i większa pewność siebie.

Endodoncja

Endodoncja

Leczenie kanałowe wykonujemy pod mikroskopem, co pozwala nam na zlokalizowanie wszystkich kanałów oraz jak najdokładniejsze ich oczyszczenie i opracowanie. Dzięki temu zwiększa się skuteczność leczenia kanałowego, a ząb spełnia swoją funkcję jeszcze przez wiele lat.

Periodontologia

Periodontologia

Periodontologia jako dziedzina stomatologii zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Najczęściej choroby przyzębia są efektem działania bakterii bytujących w nagromadzonej płytce nazębnej. Bakterie te wywołują stany zapalne.

Protetyka

Protetyka

Zadaniem protetyki jest przywrócenie prawidłowych funkcji narządu żucia w sytuacji braku lub uszkodzenia zębów. Wykonujemy: prace stałe - wkłady koronowo- korzeniowe, korony, mosty, licówki oraz prace ruchome - protezy szkieletowe, protezy osiadające, prace kombinowane.

Implantologia

Implanty

Wykonane są z tytanu, materiału w pełni tolerowanego przez nasz organizm. Implant zastępuje korzeń utraconego zęba. Po zrośnięciu z kością tkwi w niej nieruchomo. Na implancie mocowana jest porcelanowa korona zęba. Odbudowa daje wysoki poziom komfortu użytkowania.

Ortodoncja

Ortodoncja

Leczenie wad zgryzu to prosta droga do urody, ale też jak najdłuższego zachowania zdrowia zębów. Leczenie ortodontyczne przeprowadza się z zastosowaniem aparatów ruchomych oraz stałych. Niewłaściwego zgryzu, krzywych i stłoczonych zębów nie wolno lekceważyć.

Chirurgia

Chirurgia

Resekcja, hemisekcja, usuwanie zębów zatrzymanych. W naszym gabinecie minimalizujemy stres związany z wszelkimi zabiegami stomatologicznymi. Nowoczesne znieczulenia pozwalają na przeprowadzanie procedur chirurgicznych na wysokim poziomie komfortu.

Wybielanie

Wybielanie

Wybielamy tylko i wyłącznie zęby zdrowe, a to prawidłowo ocenić może jedynie stomatolog! Przed zabiegiem należy pozbyć się wszelkich ubytków i próchnicy. Wypełnienia ubytków czy uzupełnienia protetyczne nie ulegają wybielaniu, dlatego należy je wymienić.

RVG

RVG

Posiadamy własną pracownię radiowizjografii. Wykonujemy zdjęcia pojedynczych zębów, jak również pantomograficzne i cefalometryczne. Zdjęcia cyfrowe zębów przekazujemy klientom na dowolnym nośniku lub wysyłamy pocztą elektroniczną.

Przeglądy stomatologiczne

Bezpłatne przeglądy

Oferujemy złożone plany leczenia z uwzględnieniem wszelkich potrzeb pacjenta. W trosce o waszą kondycję zdrowotną zapraszamy do naszego gabinetu. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i umówić na wizytę. Przegląd dentystyczny wskaże, jakiego leczenia potrzebujecie.

Profilaktyka

Profilaktyka

Usuwanie złogów nazębnych, piaskowanie, lakierowanie, lakowanie, instruktaż higieny – to tylko niektóre z zabiegów profilaktycznych przeprowadzanych w naszym gabinecie. Systematyczne usuwanie płytki nazębnej to najlepsza droga do uniknięcia rozwoju próchnicy.

DANE KONTAKTOWE

2014 © Medykus.eu
Przychodnia Stomatologiczna MedykusPl. Wojska Polskiego 11405-075 Warszawa (Wesoła)